Notice: Use of undefined constant getValue - assumed 'getValue' in /home/czarnaewa/ftp/oszukany/plugins/content/fb_tw_plus1/fb_tw_plus1.php on line 354
Przekręt na ucznia, czyli jak wrobić rodzica w kredyt na szybkie czytanie.

Portal o pracy w kraju i za granicą

Przekręt na ucznia, czyli jak wrobić rodzica w kredyt na szybkie czytanie.

 

Wchodzą do klas pod pozorem przedstawienia technik szybkiego uczenia się. Zbierają od dzieci adresy, a potem pukają do domów ich rodziców, oferując kupno kursów. Kto kupi, może się zdziwić, że... zaciągnął kredyt w banku. Olsztyńskie Centrum Edukacyjne "Erasmus" działa w całej Polsce. Efektywne notowanie, czytanie ze zrozumieniem - to niektóre z zajęć pozaszkolnych, które sprzedaje rodzicom. Cały program nazywa się "Odyseja wiedzy" i trwa dwa lata. Pierwszy rok to zajęcia w szkole, drugi - kurs internetowy. Cena: 2190 zł.

Pani dziecko zamówiło kurs Przedstawiciele firmy, która przyjęła nazwę znanego programu Komisji Europejskiej, pukają do domów zwykle w niedzielę. - Pani przyszła w południe. Powiedziała, że dziecko zamówiło kurs, więc musimy go kupić. Nie przyjmowała do wiadomości, że niczego nie zamawialiśmy - opowiada ojciec ucznia z Gawłowa w Małopolsce.

Więcej na gazeta.pl

comments

Właścicielem portalu jest Ewa Urbańska - Orneta - www.urbanska.info

Top Desktop version