Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 825 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 83  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mählmann-Gemüsebau - czy ktoś pracował
PostNapisane: 27 lut 2009 11:42 
Czy ktoś pracował w firmie Mählmann-Gemüsebau ?
Praca:
Pomocnicy przy zbiorach
Na czas od 1 marca do 15 listopada szukamy do pomocy przy zbiorach zawsze niezawodnych pracowników. Praca odbywa się w systemie akordu grupowego i wynagradzana jest zgodnie ze zbiorowym układem pracy. Oferujemy atrakcyjne warunki mieszkaniowe. Wyżywienie we własnym zakresie.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z paniami Wolf i Koziel.
Tel.: 0 44 78 / 94 80 0
Faks: 0 44 78 / 94 80 50

Mählmann-Gemüsebau GmbH & Co. KG
Im Siehenfelde 13
49692 Cappeln

Tel. 0 44 78 / 94 80-11
Fax 0 44 78 / 94 80-50

pl@maehlmann-gemuesebau.eu
www.maehlmann-gemuesebau.de

Oldenburg, HRA 200349
USt-Id. Nr.DE 814 689 904
St.-Nr. 56/270/31006

Zgłoś post

950x200_centrum_ochrony_dluznika_oddluzanie_13062012
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2009 12:40 
Prosze sie nie sugerować niemiecką stronką o firmie, tak ma się do rzeczywistości jak reklama proszku do prania, Mahlmann-Gemusebau to typowy niemiecki obóz pracy z polskimi brygadzistami którzy są gorsi od ukraińców lub rosjan w obozach pracy w UK :-( praca jak praca , w rolnictwie wiadomo że nie jest lekko ale zachowanie kadry zarządzającej do pracowników jest tak okropne i poniżające że powinni się tym zająć jakieś niemieckie urzędy. Osoby ze wsi które są przyzwyczajone do pracy w każdych warunkach pogodowych po 15-18 godzin dziennie dadzą sobie rade aby tylko wytrzymały poniżanie przez polskich kappo. Czereśniaki brygadziści zrobią wszystko by uprzykrzyć ci życie, włażą w dupe niemieckim szefom i sprzedadzą rodaka z 50 centów. Smutne ale prawdziwe. Niemca interesuje tylko maksymalny zysk a to mozna osiągnąć najtaniej kosztem polskich parobków. Wprowadzili sprytny system akordu grupowego. Jeden za wszystkich , wszyscy za jednego :lol: jeśli trafisz na zgraną grupe ludzi którzy pracy się nie boją to zarobisz jeśli trafisz na osoby z lewymi rękoma do pracy to przepadłeś. A teraz dobre informacje, jeśli ktoś jest zahatrowany w pracach rolniczych i nie starszna mu robota po 16 godzin to zarobi nawet 2000 euro miesięcznie pod warunkiem że zacisnie zęby i da się pomiatać. Oczywiście o ile wytrzyma fizycznie. Warunki zakwaterowania na nowym hotelu są znośne i spokojnie można wytrzymać. Podsumowując:

-Mahlmann-Gemusebau to obóz pracy nie przymusowej :lol:
-Jesli trafisz na brygadziste psychika a takich jest większość to może ci siąść psycha
-Jeśli ci nie przeszkadza ciągły terror i potrafisz to wytrzymać to możesz zarobić
-Ketanal to podstawa
-Napewno to ci się kiedyś odbije na zdrowiu i na leczenie może być mało zarobionych euro

Pozdrowienia dla komandera Wieśka - uważajcie na niego, człowiek na stanowisku :lol: a nie umie pisać i czytać

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2009 13:07 
Administracja forum
Administracja forum

robocik napisał(a):
człowiek na stanowisku a nie umie pisać i czytać

niemiec nie bierze na stanowisko brygadzisty człowieka inteligentnego, po co mu taki ?
bierze gościa który się wykazał ze potrafi pracować i wykazuje cechy przywódcze, taki gość znakomicie spełni swoje zadanie jako kappo. dlatego w każdej niemieckiej firmie o profilu rolno spożywczym pracują panowie w typie pana Wieska, Kazika itd. To sa goście którzy za 1 euro utopią cie w łyżce wody. Jeśli ktoś pracował w Mahlmann - Gemusebau to prosimy o komentarze

Zgłoś post
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2009 13:15 
potwierdzam Mahlmann - Gemusebau to obóz pracy. w tamtym roku wróciłam po 2 tygodniach mimo że potrzebowałam kasy i pracy się nie boje to przecież człowiek ma swoją godność , to znaczy niektórzy tam pracujący nie mają. panie które pracują w mahlmann - gemusebau kilka sezonów nowe dziewczyny wykańczają psychicznie aby nie miały młodej konkurencji. Jestem sama kobietą ale po pracy w niemczech wstyd mi za tamte stare babska. Ostrzegam przed pracą w Mahlmann - Gemusebau, nawet nie przed samą pracą bo tą da się wytrzymać ale ostrzegam przed polakami :!:

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2009 13:22 
zosiu a co tam trzeba zabrać ze sobą ? ja nawet nie wiem przy czym bede pracował a jade za tydzień prosze o odpowiedź

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2009 13:28 
leszek napisał(a):
zosiu a co tam trzeba zabrać ze sobą

co bedziesz teraz robił to trudno mi powiedzieć ja byłam w sezonie na zbiorach sałaty, teraz raczej jest sadzenie warzyw i prace porządkowe

a co zabrać ?
- porządne gumaki
- porządne buty robocze
- dobry płaszcz przeciwdeszczowy
- rękawice ogrodnicze w ilości sporej - jedna para starcza od 2 do góra 4 dni
- KETANAL - podstawa :lol:

pozdrawiam

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2009 13:32 
a jak jest z wyżywieniem ?

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2009 13:36 
właśnie musisz zabrać własny serwis kuchenny :lol: kuchnia jest i samemu sobie robisz posiłki zakupy robisz w sklepie jest niedaleko sporo osób jest własnymi samochodami to mają dużo rzeczy z polski konserwy itp

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2009 14:25 
MAHLMANN GEMUSEBAU GMBH & CO.KG TO OBÓZ PRACY NIEWOLNICZEJ NIKOMU NIE RADZE SPRAWDZAC NA WŁASNEJ SKÓRZE JAK TAM JEST TO JEST NIE DO OPISANIA :evil:

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2009 19:59 
Ja do dzisiaj się budze z koszmarami w nocy na samą myśl o panu Wiesławie i firmie Mahlmann - Gemusebau. Pan wiesio to normalny czubek który codziennie lize dupe dla szefa i odreagowuje na polakach swoje kompleksy. Nie życze dla najgorszego wroga pracy w Mahlmann - Gemusebau. Niech sobie swoją sałate wszadzą w swoje tłuste niemieckie tyłki. Opinie o polskich kappo są jak najbardziej prawdziwe. Ostrzegam !!!

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 825 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 83  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]