Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3824 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 383  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2009 11:18 
Ciekawska napisał(a):
hej! Jedzie ktos na Lehnin w tym roku na szparage i borówke??? Jak tam jest? Jacy sa grupowi?? Na czym można wiecej zarobic(borówka czy szparaga)??? Ja bylam na truskawce w Bawarii (bylo ciezko) Co z warunkami(mieszkaniowe, jedzenie)?? co to za firma?? z gory dzieki za nowinki

mozesz wejsc sobie na ich strone internetowa-www.arbeit-thiermann.eu,lub do nich przedzwon,wszysciutko ci wytlumacza!

Zgłoś post

Tytuł: siema
PostNapisane: 15 lut 2009 22:17 
Moze ktos to przetlumaczyc"Hallo! Ihre Daten wurden erfolgreich versandt und gespeichert."?? wyskakuje mi to po wypelnieniu na ich stronie formularza :-/

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2009 22:20 
to znaczy ze twoje dane sa juz wyslane i zapisane

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2009 22:22 
Dziekuje :-D ,a długo trzeba czekac na jakis odzew czy lepiej zadzwonic i sie dopomniec??

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2009 00:22 
Wiesz ,chcialbym jak najszybciej i na cokolwiek,a od kiedy mozna liczyc na wyjazd??

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2009 10:34 
ole napisał(a):
Wiesz ,chcialbym jak najszybciej i na cokolwiek,a od kiedy mozna liczyc na wyjazd??

mozesz juz do nich zadzwonic i na dniach pojedziesz na zakladanie folii,ciezko jest,ale jak sie nie boisz pracy,to dasz sobie rade,ale najlepiej jechac na wycinanie szparaga na poczatku kwietnia,tez oczywiscie nie jest latwo,ale lepsze zarobki,chyba ze masz prawko np.na B,T,Lub inne to tam tez sie mozesz zalapac jesli beda tylko miejsca ale najlepiej do nich zadzwon,wtedy ci wszystko wytlumacza...nr.masz u gory forum lub na ich stronie internetowej.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2009 14:00 
do gosc (odpowiedziales na moje)jak w motzow jest z dojazdem do pracy? raczej dowoza do pracy np busami. a ja np jezdzilam taka buda przyczepiona do traktora. i tez sie przezylo. a na akordzie pracowalam i wiem co to znaczy. (akord truskawek).mowisz ze jezdzisz iles tam lat. to napewno wiesz o co tam chodzi. wiesz ze niektorzy moga szmelcu naciac narwac a im przejdzie. wiesz od czego to zalezy. ile wodki wypijesz z grupowymi. jak sie niektorzy zachowuja. co robia. przy szparagach wiecej chlopow bylo a dziewczyn bylo kilka, niektorzy byli tak pijani ze na nozach sie podtrzymywali. wiesz ile polacy chleja. to prawda jak impreza wieczorem a o 5 rano jedzie sie na pole na akord jedni zarobia na nolcego jakies grosze i spia w krzakach.a niektorzy rwa tna co popadnie i im przyjma. a czego pewnie wiesz. skoro jezdzisz do niemiec tyle lat. ja moze zarobie mniej bo pewnych rzeczy nie zrobie ale to moja sprawa. wole akord indywidualny niz grupowy. jestem pracowita i wiem jak polacy sie zachowuja. wole pracowac na siebie anizeli na grupe.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2009 15:42 
A przy zakladaniu folii jakie sa stawki ?,godzinowe czy jak??i ile srednio godzin sie pracuje w dniu??,a z alkoholem to naszczescie nie pije wole sobie zapalic cos tematu a tam to zapewne niedostepne jest.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2009 19:25 
Wiećie może jak to jest jak by śie chciało jechać własnym autkiem??????
Co do wpisu Iwony.świeta racja polacy to pijacy taki mamy ""wygląd" zagranicą .Pracowałem kilka lat w paru miejscach świata i nauczyłem śię jednej żeczy-LICZ NA SIEBIE I ZYJ W ZGODZIE

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2009 20:16 
IWONA napisał(a):
do gosc (odpowiedziales na moje)jak w motzow jest z dojazdem do pracy? raczej dowoza do pracy np busami. a ja np jezdzilam taka buda przyczepiona do traktora. i tez sie przezylo. a na akordzie pracowalam i wiem co to znaczy. (akord truskawek).mowisz ze jezdzisz iles tam lat. to napewno wiesz o co tam chodzi. wiesz ze niektorzy moga szmelcu naciac narwac a im przejdzie. wiesz od czego to zalezy. ile wodki wypijesz z grupowymi. jak sie niektorzy zachowuja. co robia. przy szparagach wiecej chlopow bylo a dziewczyn bylo kilka, niektorzy byli tak pijani ze na nozach sie podtrzymywali. wiesz ile polacy chleja. to prawda jak impreza wieczorem a o 5 rano jedzie sie na pole na akord jedni zarobia na nolcego jakies grosze i spia w krzakach.a niektorzy rwa tna co popadnie i im przyjma. a czego pewnie wiesz. skoro jezdzisz do niemiec tyle lat. ja moze zarobie mniej bo pewnych rzeczy nie zrobie ale to moja sprawa. wole akord indywidualny niz grupowy. jestem pracowita i wiem jak polacy sie zachowuja. wole pracowac na siebie anizeli na grupe.

...tez jezdze pare lat do Henka,tez bylem na moetzowi tez oczywiscie twierdze ze polaczki jesli maja okazje pokazac sie z lepszej strony,to im sie nigdy nie uda bo za duzo hlaja i powiem ci szczerze ze akord indiwidualny jest dla mnie o 1000%lepszy niz grupowy ale pamietej ze nie jest latwo ,a apropo to rok temu byla grupa szparagowa dziewczyn ale z tego co wiem to ja szybko zlikwidowali dlatego ze wiekszosc kobiet nie dawala sobie rady [zreszta sie nie dziwie czemu..]alei sie dziwie ze ma byc znowu,.

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3824 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 383  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]