Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: firma
PostNapisane: 17 lip 2009 12:46 
ja w tej firmie pracowałem, jestem zadowolony z pracy i zarobku.
szef firmy to bardzo dobry gospodarz, dlatego polacy powinni szanować
własciciela Schemel bo daje im prace , a nie wyzywać.

Zgłoś post

Tytuł: Re: firma
PostNapisane: 17 lip 2009 13:51 
wgmlk napisał(a):
ja w tej firmie pracowałem, jestem zadowolony z pracy i zarobku.
szef firmy to bardzo dobry gospodarz, dlatego polacy powinni szanować
własciciela Schemel bo daje im prace , a nie wyzywać.

Witam. Pracowałem na tej plantacji 5 tyg. Fakt faktem sam schemmel to bardzo grzeczny człowiek ale prawda jest taka że jego pracownicy że tak powiem biurowi to już inna bajka, a Pan Kowalski to już przeginał ze swoimi genialnymi pomysłami.
Wszystko jest fajnie puki mu ludzi brakuje ale gdy jest ich za dużo w stosunku do potrzeb to już mu palma odwalała. Czy jestem zadowolony z zarobku cóż kiepski sezon ze względu na pogodę do tego dochodzi za duża ilość ludzi na plantacji a co za tym idzie relatywnie mniejszy zarobek ale około 1000 euro dało się wyciągnąć.
Co do totalnego syfu po prysznicami i w toaletach to już tylko i wyłącznie wina samych polaków sami sobie brudzą a potem narzekają a kobiety to już totalna maniane odwalają z tamponami i podpaskami wyrzuconymi pod prysznic po prostu żenada.

Pozdrowienia Dla Pani Marleny i Pana Mirka i wszystkich z III grupy najlepszej i najbardziej zgranej grupy w tym roku oraz dla wszystkich ulic Malinowej, słonecznej i dębowej.

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2009 12:16 
Ja wczoraj z tamtąd wróciłem i powiem tylko tyle ze jadąc tam nie nastawiaj sie na zarobek lecz na zajebisty zajeb praktycznie za free. Jedynie z czego jestem zadowolony to ze sie poznało dużo normalnych osób. pozdro dla wszystkich z naszej uliczki "K.Przedmieście" i wszystkich co u nas przesiadywali.....

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 20 lip 2009 12:42 
Jak się Wam nie chce pracowac to nie narzekajcie ja też tam byłam 4 tyg. i zarobiłam 1200EUR zaróbcie za ten okres tyle w naszym kraju

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2009 08:49 
Opisujecie różne rzeczy o właścicielu plantacji ale to co najgorsze tkwi niestety w polskich tzw dozorach napiszcie o PANU MIRKU jaki jest niesprawiedliwy jak nierówno traktuje pracowników jest "przewredny"foruje swoich i myśli że nikt tego nie widzi ,wielmożnej PANI BASI też można wiele zarzucic też ma swoją grupę na którą patrzy przez palce i chociaż zbierają dziadostwo przepuszcza a niektórzy przynoszą naprawdę ladny owoc i się "czepia" byłem tam tylko raz ale umiem słuchac co mówią ludzie między sobą i dobrze obserwowac a praca jak praca jest ciężko i więcej tam nie pojadę i innym raczej nie polecam

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2009 11:07 
nie rób sobie jaj ze w 4 tygodnie zarobilas 1200e. moze 1200 zl.to sie zgodze,chyba ze bylas rajkowa i mialas placone na godziny.tez tam bylem i powiem ci ze tyle nie zarobilas jezeli mialas placone na akord.kombajny za 3 tygodnie pracy zarabialy po 550 e.wiec nie pisz mi tutaj takich bzdur.ok!!!!!!!

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 22 lip 2009 11:10 
pan mirek to maly pikus w poruwnaniu z pania marlena,ta to dopiero oszukiwala ludzi i nie zapisywala im skrzynek!!! wstyd zeby polak polaka tak oszukiwal!

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2009 12:41 
jakbym miała zarobic 550 EUR za 3 tygodnie to z domu bym się nie ruszyła a jak spałeś w "rajce" albo w kampie to tyle zarobiłeś :-haahaaaaaaaaaaa

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2009 12:43 
A podobno III GRUPA była najlepsza i było w niej najlepiej heh

Zgłoś post

Tytuł:
PostNapisane: 23 lip 2009 17:28 
nie spalem ani w rajce ani w kampie kobieto,zapier... jak wszyscy, moze w przeciwienstwie do ciebie tak malo zarobilem bo staralem rwac same czerwone i dobre truskawki,nawet te mniejsze a nie same duze i na spód zielone,!!!!hahaha

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]