schemmel-obst

Wszystko o pracy na plantacjach u Thiermanna i innych przy szparagach, truskawkach, borówkach itp. Jeśli wybierasz się do pracy na plantacjach - lektura obowiązkowa.
wgmlk

firma

Postautor: wgmlk » pt lip 17, 2009 11:46 am

ja w tej firmie pracowałem, jestem zadowolony z pracy i zarobku.
szef firmy to bardzo dobry gospodarz, dlatego polacy powinni szanować
własciciela Schemel bo daje im prace , a nie wyzywać.

Rak

Re: firma

Postautor: Rak » pt lip 17, 2009 12:51 pm

wgmlk pisze:ja w tej firmie pracowałem, jestem zadowolony z pracy i zarobku.
szef firmy to bardzo dobry gospodarz, dlatego polacy powinni szanować
własciciela Schemel bo daje im prace , a nie wyzywać.

Witam. Pracowałem na tej plantacji 5 tyg. Fakt faktem sam schemmel to bardzo grzeczny człowiek ale prawda jest taka że jego pracownicy że tak powiem biurowi to już inna bajka, a Pan Kowalski to już przeginał ze swoimi genialnymi pomysłami.
Wszystko jest fajnie puki mu ludzi brakuje ale gdy jest ich za dużo w stosunku do potrzeb to już mu palma odwalała. Czy jestem zadowolony z zarobku cóż kiepski sezon ze względu na pogodę do tego dochodzi za duża ilość ludzi na plantacji a co za tym idzie relatywnie mniejszy zarobek ale około 1000 euro dało się wyciągnąć.
Co do totalnego syfu po prysznicami i w toaletach to już tylko i wyłącznie wina samych polaków sami sobie brudzą a potem narzekają a kobiety to już totalna maniane odwalają z tamponami i podpaskami wyrzuconymi pod prysznic po prostu żenada.

Pozdrowienia Dla Pani Marleny i Pana Mirka i wszystkich z III grupy najlepszej i najbardziej zgranej grupy w tym roku oraz dla wszystkich ulic Malinowej, słonecznej i dębowej.

Pawel

Postautor: Pawel » pn lip 20, 2009 11:16 am

Ja wczoraj z tamtąd wróciłem i powiem tylko tyle ze jadąc tam nie nastawiaj sie na zarobek lecz na zajebisty zajeb praktycznie za free. Jedynie z czego jestem zadowolony to ze sie poznało dużo normalnych osób. pozdro dla wszystkich z naszej uliczki "K.Przedmieście" i wszystkich co u nas przesiadywali.....

mewa

Postautor: mewa » pn lip 20, 2009 11:42 am

Jak się Wam nie chce pracowac to nie narzekajcie ja też tam byłam 4 tyg. i zarobiłam 1200EUR zaróbcie za ten okres tyle w naszym kraju

jej

Postautor: jej » wt lip 21, 2009 7:49 am

Opisujecie różne rzeczy o właścicielu plantacji ale to co najgorsze tkwi niestety w polskich tzw dozorach napiszcie o PANU MIRKU jaki jest niesprawiedliwy jak nierówno traktuje pracowników jest "przewredny"foruje swoich i myśli że nikt tego nie widzi ,wielmożnej PANI BASI też można wiele zarzucic też ma swoją grupę na którą patrzy przez palce i chociaż zbierają dziadostwo przepuszcza a niektórzy przynoszą naprawdę ladny owoc i się "czepia" byłem tam tylko raz ale umiem słuchac co mówią ludzie między sobą i dobrze obserwowac a praca jak praca jest ciężko i więcej tam nie pojadę i innym raczej nie polecam

diablo

Postautor: diablo » śr lip 22, 2009 10:07 am

nie rób sobie jaj ze w 4 tygodnie zarobilas 1200e. moze 1200 zl.to sie zgodze,chyba ze bylas rajkowa i mialas placone na godziny.tez tam bylem i powiem ci ze tyle nie zarobilas jezeli mialas placone na akord.kombajny za 3 tygodnie pracy zarabialy po 550 e.wiec nie pisz mi tutaj takich bzdur.ok!!!!!!!

renne

Postautor: renne » śr lip 22, 2009 10:10 am

pan mirek to maly pikus w poruwnaniu z pania marlena,ta to dopiero oszukiwala ludzi i nie zapisywala im skrzynek!!! wstyd zeby polak polaka tak oszukiwal!

mewa

Postautor: mewa » czw lip 23, 2009 11:41 am

jakbym miała zarobic 550 EUR za 3 tygodnie to z domu bym się nie ruszyła a jak spałeś w "rajce" albo w kampie to tyle zarobiłeś :-haahaaaaaaaaaaa

jej

Postautor: jej » czw lip 23, 2009 11:43 am

A podobno III GRUPA była najlepsza i było w niej najlepiej heh

diablo

Postautor: diablo » czw lip 23, 2009 4:28 pm

nie spalem ani w rajce ani w kampie kobieto,zapier... jak wszyscy, moze w przeciwienstwie do ciebie tak malo zarobilem bo staralem rwac same czerwone i dobre truskawki,nawet te mniejsze a nie same duze i na spód zielone,!!!!hahaha

meble kuchenne 4 poziom opinie

Wróć do „Thiermann i inni - szparagi, truskawki, borówka itp - praca sezonowa w rolnictwie”