Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: F.H.U. "TOP " - Kłobuck przy Częstochowie
PostNapisane: 19 maja 2010 10:19 
Dostałem taką wiadomość -

PRACA W DOMU - OFERTY

OFERTA NR 1 - SKŁADANIE DŁUGOPISÓW

Prosta praca manualna którą może wykonać każdy. Nie potrzeba tutaj żadnego specjalnego wykształcenia, umiejętności czy specjalistycznego sprzętu. Pracując przy długopisach można bardzo dobrze zarobić, nawet 0,15 zł. za 1 sztukę w zależności od rodzaju długopisu.

Towar będą Państwo mogli zamawiać w ilościach jakie potrzebujecie, będą Państwo
mogli wybrać rodzaj długopisów do składania lub zająć się kilkoma rodzajami.
Firma ma system umożliwiający współpracę z osobami na terenie całego kraju.
Stosowane materiały nie są trujące i są bezpieczne dla dzieci. Stosowana technologia produkcji jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska. Aktualne cały kraj.

OFERTA NR 2 - ADRESOWANIE KOPERT ORAZ WYSYŁANIE FORMULARZY

Prosta praca chałupniczo biurowa którą może wykonywać każdy.
Nie potrzeba tutaj maszyny do pisania czy komputera.
Wszystkie czynności można wykonać ręcznie, bez wychodzenia z domu.
Firma płaci 0,50 zł. za zaadresowanie koperty i od 10 do 20 zł. za wysłanie formularza.
Jeżeli będziesz się stosować do prostych instrukcji i wskazówek firmy, to dziennie można
będzie zarobić 50 - 100 zł.

FIRMA PODPISUJE UMOWY ZLECENIA, O DZIEŁO LUB O WSPÓŁPRACĘ

I WSPÓŁPRACUJE Z OSOBAMI Z CAŁEGO KRAJU

_____________________________________________________________________________________

MATERIAŁY ZGŁOSZENIOWE dotyczące w/w ofert wysyłamy po otrzymaniu zgłoszenia pisemnego (imię, nazwisko, dokładny adres z kodem pocztowym - najlepiej wydrukować i napisać na odwrocie tego pisma) wraz

z dowodem wpłaty 79zł. (lub kserokopią dowodu wpłaty) dokonanej
na adres: F.H.U. "TOP ", Przegródka 17 , 42-100 Kłobuck
lub rachunek bankowy: PKO BP S.A. 38 1020 1664 0000 3302 0229 0765

Zgłoszenie pisemne wraz z dowodem wpłaty 79zł. (lub kserokopią dowodu wpłaty)

prosimy przesyłać listem poleconym na adres:

F.H.U. "TOP ", Przegródka 17 , 42-100 Kłobuck

Po otrzymaniu zgłoszenia wraz z dowodem wpłaty 79 zł. materiały zgłoszeniowe dotyczące w/w ofert wysyłamy do Państwa bez żadnych dodatkowych opłat.

FHU TOP NIP 574-104-11-24 REGON 150148290
Prowadzimy działalność informacyjną. Reprezentujemy firmę polską. Nie posiadamy ofert pracy za granicą.

Po sprawdzeniu NR Regonu wyszły mi takie informacje -

Wyszukiwanie

REGON Wyszukiwanie (stan danych na dzień: 2010-04-30)

Numery identyfikacyjne, nazwa podmiotu, osoba prowadząca działalność gosp.:

Numer identyfikacyjny REGON 150148290
Numer NIP 5741041124
Nazwa FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "TOP" JACEK ELIASZ
Nazwisko ELIASZ
Imię / imiona JACEK

Adres siedziby:

Województwo ŚLĄSKIE
Powiat KŁOBUCKI
Gmina/Dzielnica lub Delegatura KŁOBUCK - MIASTO
Ulica, miejscowość UL. 11 LISTOPADA 4, KŁOBUCK
Poczta 42-100 KŁOBUCK

Pozostałe (udostępnione) dane:

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
Kod i nazwa szczególnej formy prawnej 99 - BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJ
Kod i nazwa formy własności 214 - WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Kod i nazwa przeważającego rodzaju działalności wg PKD 2007 4771Z - SPRZEDAŻ DETALICZNA ODZIEŻY PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
Data powstania podmiotu * 2008-07-21
Data rozpoczęcia działalności ** 2008-08-01
Organ rejestrowy / ewidencyjny WÓJT GMINY PANKI
Nazwa rejestru / ewidencji EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Numer nadany przez organ rejestrowy / ewidencyjny 913

* dla podmiotów wpisanych do rejestru REGON w I etapie jego wdrażania (1975-1976 r.) za datę powstania podmiotu przyjmowano datę wpisu do rejestru REGON
** dla podmiotów wpisanych do rejestru REGON przed 2000 r. data rozpoczęcia działalności jest tożsama z datą powstania podmiotu

Jednostki lokalne: PODMIOT NIE POSIADA JEDNOSTEK LOKALNYCH (LUB ICH NIE ZGŁOSZONO)

Nowe wyszukiwanie Strona rejestru REGON Strona główna GUS

Więc odpowiedziałem na wiadomość tak -

Czyli jeśłi prowadzicie działalność informacyjną , więc dostane tylko informator ??? proszę o podanie nr tel do państwa - wole porozmawiać na żywo lub umówić się na jakieś spotkanie w państwa siedzibie - w kącu z Konopisk to jakieś 14 kilometrów - Czekam na kontakt od państwa !!!!

Pozdrawiam - Mariusz

Teraz czekam na odpowiedż , jeśli firma okaże sie konkretna napisze na forum , ale napewno pierwsze sie u nich pojawie - zobaczymy czy to kolejny kanciarz :)

Zgłoś post

Tytuł: Odp: F.H.U. "TOP " - Kłobuck przy Częstochowie
PostNapisane: 21 maja 2010 13:01 
Od tej pory jak odpisałem na wiadomość cisza:) wiec chyba to kolejna firma której nie powinno się brać pod uwagę:)

Zgłoś post

PostNapisane: 28 maja 2010 19:26 
i jak sprawa sie rozwiazała? to prawdziwa oferta czy sciema??

Zgłoś post

PostNapisane: 08 cze 2010 10:36 
Administracja forum
Administracja forum

Gość napisał(a):
i jak sprawa sie rozwiazała? to prawdziwa oferta czy sciema??

jak najbardziej prawdziwa, facet zbiera po 79 prawdziwych złotych a jeleni na pewno nie brakuje by gościa szybko dorobić

Moje posty mają charakter opinii i oceny, a przez to nie są zniesławiające i nie stanowią znamion czynu opisanego w kk.

Uznanie za bezprawne opinii, stanowiłoby zbyt daleką ingerencję w sferę poszanowania wolności ekspresji i naruszałoby art. 10 ust. 1 Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności

Przypominam że wyrażanie negatywnych opinii - o działaniu osób czy przedsiębiorstw, o jakości ich produktów czy usług - nie jest działaniem bezprawnym i samo w sobie nie narusza dóbr osobistych.

Zgłoś post
PostNapisane: 17 lip 2010 23:49 
ja też dostałam ofertę z tej pracy ale wpłata wzrosła do 100 zł dostałam tez nr tel 695 018 936 ale chyba nie będę dzwonić stracić stówkę trochę żal:)

Zgłoś post

PostNapisane: 30 lip 2010 02:26 
Jeżeli żądają jakichkolwiek pieniędzy, znaczków, itd... wiadomo. Też dostałem e-mail z propozycją "współpracy"... tylko po co mi biuletyn warty 5 zł który wyśle mi jakiś frajer i za który żąda sobie 100 zł... :shock:

Zgłoś post

Tytuł: Re: F.H.U. "TOP " - Kłobuck przy Częstochowie
PostNapisane: 06 wrz 2010 19:40 
Witam. Ja właśnie dostała ofertę pracy w tej firmie. Szukam własnie informacji na jej temat, gdyż nie wzbudziła we mnie zaufania. Tutaj widzę, że ta opłata wynosi około 100zł. W propozycji, którą mi przysłali, jest napisane, żeby wpłacić 35zł na podany numer konta. Jeśli firma okazałaby się prawdziwa, to byłoby dla mnie dobre rozwiązanie, bo teraz szukam jakiejś pracy (obojętnie jakiej), byle by tylko móc opłacić szkołę. Pozdrawiam.

Zgłoś post

PostNapisane: 07 wrz 2010 22:00 
no ja własnie tez zastanawiam się nad praca w tej firmie i nie wiem czy to jest wiarygodna oferta... czekam na wasze doświadczenia

Zgłoś post

PostNapisane: 08 wrz 2010 08:34 
Administracja forum
Administracja forum

krzysieklfc napisał(a):
no ja własnie tez zastanawiam się nad praca w tej firmie i nie wiem czy to jest wiarygodna oferta... czekam na wasze doświadczenia

Nie ma się co zastanawiać. Wszystkie oferty pracy chałupniczej "dla całej Polski" to oczywisty przekręt.

Zgłoś post
PostNapisane: 09 wrz 2010 07:46 
DO CIEKAWSKIEGO: Witam, mam pytanko? Wiesz już może(czy jesteś pewien), że ta firma to "ściema"? Pozdrawiam :-)

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]