Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 824 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 83  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Odp: praca za granicą
PostNapisane: 24 lut 2010 16:25 

damianopl1@wp.pl napisał(a):
Witam. Chciał bym się upewnić jak to jest z tą pracą. Mianowicie, wysyłam formularz zgłoszeniowy do firmy Mahlmann G, i np. po tygodniu mam zadzwonić do pani Wolf lub Koziel. Tak? One w ogóle po polsku rozmawiają? Przypuśćmy, że papierki wysyłam dziś tj. 24.02.2010r to na kwiecień się załapie? Tym bardziej, że jechał bym 1 raz:) Czytałem te forum i widzę, że wszędzie jest tak samo( chodzi o forum) jedni narzekają, drudzy nie. Zgadzam się z opiniami kuzynki, pokemona i kaja. Proszę o normalną odpowiedz bo nie zaliczam się do tych którzy nie dorośli do zarabiania prawdziwych pieniędzy i poważnym myśleniu o życiu:) Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedz. PS. Jeśli ktoś się orientuję to najbliższy wyjazd planowany jest na...?

Damiano przykro mi mówić , ale na kwiecień to raczej nie z tego co ja się orientuje to czerwiec jest teraz planowany a już na wrzesień mase podań wpłynęło .Radze ci pośpiesz się !!!!Tak mówią po polsku bo to polki ;-) Najlepiej to fax em i tyle.Dzwoń na drugi dzień po wysłaniu.Pozdrawiam ;-)

Zgłoś post
 Tytuł: Odp: Mählmann-Gemüsebau - czy ktoś pracował
PostNapisane: 25 lut 2010 19:26 
witam nie podejmujcie pracy u melmana w cappel tam jest obóz pracy ja tam byłem i kokosów tam nie zarobisz
a brygadziści to są polskie świnie i jest jeszcz jeden taki cwel góral tak mówią na niego jest cały czas nachlany
jak autobus i żądzi robi z siebie wielkiego brygadziste a jest zwykłym robolem .praca po 12 godzin od 2 w nocy do
14 przerwa jest o 8 i trwa 15 min ,dowody zabierają na 2 tygodnie i jest ciężko jesteś cały czas wyzywany i popychany przez tego ..cenzura.. górala jest cwelem i liże rowy niemcą za euro

Zgłoś post

PostNapisane: 26 lut 2010 06:27 
reni napisał(a):
witam nie podejmujcie pracy u melmana w cappel tam jest obóz pracy ja tam byłem i kokosów tam nie zarobisz
a brygadziści to są polskie świnie i jest jeszcz jeden taki cwel góral tak mówią na niego jest cały czas nachlany
jak autobus i żądzi robi z siebie wielkiego brygadziste a jest zwykłym robolem .praca po 12 godzin od 2 w nocy do
14 przerwa jest o 8 i trwa 15 min ,dowody zabierają na 2 tygodnie i jest ciężko jesteś cały czas wyzywany i popychany przez tego ..cenzura.. górala jest cwelem i liże rowy niemcą za euro

a mogę cie zapytac kiedy byłeś? I tak przy okazji też tam byłem i całkiem inaczej na to patrze dla mnie było ok :-) górala też znam i dobrze mi się u niego pracowało,a to co on robi żeby się utrzymać mnie nie interesuje i nikogo nie powinno to indywidualna sprawa każdego.Pozdrawiam.

Zgłoś post

PostNapisane: 03 mar 2010 11:45 
Witam byłam u mahlmana jusz dwa razy podzielam zdanie ze tszeba zapier... i miec gdzies co kto gada bo inaczej nie wytrzymasz .JA osobiscie jestem drobno osobo a dałam rade byłam w terminia 30 06 2009-29 08.na kopsałatce cieszko ale ujdzie.W tym roku mam na 28 kwietnia razem z mężem. ;-)

Zgłoś post

PostNapisane: 03 mar 2010 11:52 
''DO POKEMONA'' Witam pamientasz moze pare przyjechaliśmy w dzień waszego wyjazdu i trafiliśmy do was do pokoju pozdrawiam''''''''''' ;-) ;-) ;-)

Zgłoś post

PostNapisane: 05 mar 2010 06:23 
Gość napisał(a):
''DO POKEMONA'' Witam pamientasz moze pare przyjechaliśmy w dzień waszego wyjazdu i trafiliśmy do was do pokoju pozdrawiam''''''''''' ;-) ;-) ;-)

jezeli tych dwoch z Krasnegostawu to pamietam .Dzieki za pozdrowienia. :roll:

Zgłoś post

PostNapisane: 05 mar 2010 08:44 
Przepraszam .To chyba chodzi o Roze z lata .Prawda? :-P :-)

Zgłoś post

PostNapisane: 05 mar 2010 11:15 
A ja mam inne pytanie. Zamierzam tam jechać z kolegami i mam takie pytanie. Czy jest możliwość, żeby dali nas na ten sam termin? A drugie pytanie czy jeżeli o dziwo będziemy na ten sam termin to czy pokoje i grupy do pracy wybiera się samemu czy oni przeprowadzają nabór do grup i do pokoi? Jak to jest? Bardzo proszę o szybką odpowiedź...

Zgłoś post

PostNapisane: 05 mar 2010 12:09 
''Tak a jednak masz dobro pamięc zreszto moje imie łatwo zapamiętać pozdrawiam''

Zgłoś post

PostNapisane: 05 mar 2010 12:15 
Valantir napisał(a):
A ja mam inne pytanie. Zamierzam tam jechać z kolegami i mam takie pytanie. Czy jest możliwość, żeby dali nas na ten sam termin? A drugie pytanie czy jeżeli o dziwo będziemy na ten sam termin to czy pokoje i grupy do pracy wybiera się samemu czy oni przeprowadzają nabór do grup i do pokoi? Jak to jest? Bardzo proszę o szybką odpowiedź...

Ja wysyłałam sobie mężowi i dwum siostrzeńcom i mamy na ten sam termin tylko ze wpisałam na podaniu ''zkim chce pracowac''wpisałam naprzemian w moje podanie męża w jego mnie a w siostrzeńców męża.Aco do zakwaterowania bywa rużnie trzeba gadać.

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 824 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 83  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]