Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: format lambda
PostNapisane: 28 sie 2009 09:33 
czy ktos slyszal o tej firmie, jak sie tam pracuje, zarobki, atmosfera?chodzi mi o prace za granica, aktualnie poszukuja tlumaczy, czy ktos tam z nimi jechal jako tlumacz? jakie wrazenia?dziekuje za wszelkie informacje.

ul. Zielna 39
PL 00-108 Warszawa
tel.: +48 (0)22 620 32 19
fax: +48 (0)22 654 88 87
e-mail: format@sm.pl
http://www.format-lambda.pl

ul. Morgowa 9
PL 91-223 Łόdź

tel.: +48 (0)42 652 05 61
fax: +48 (0)42 652 95 21
e-mail: lambda@lodz.home.pl

Zgłoś post

Tytuł: Odp: format lambda
PostNapisane: 14 gru 2009 09:18 
Banda złodziei nie polecam

Zgłoś post

PostNapisane: 25 sty 2010 23:35 
oczywiśćie, jak dla mnie firma jest znana na wielu rykach. polecam

Zgłoś post

PostNapisane: 25 sty 2010 23:41 
czy ten , który wypowiada się o firmie iż to banda złodziei pracował w niej kiedy kol wiek??? czy może tylko słyszał coś tam i powtarza.
Każda firma będzie nie odpowiednia , ale osoby leniwej i liczącej tylko kasę, a wielu takich spotkałem pracując już w nie jednej firmie eksportowej. w tej zatrzymałem się na dłuższą chwilę bo będzie już coś około 1,5 roku jak u nich pracuje i tylko ze 2 razy zdarzyły się dłuższe poślizgi jeśli chodzi o wypłaty, ale ani razu nie było tak aby mi czegoś nie wypłacili, więc albo rozwiń swoją wypowiedź, albo zamilcz gdy nie wiesz co mówisz. :mrgreen:

pozdro

Zgłoś post

PostNapisane: 01 lut 2010 20:11 
ja tam pracowałem 0d 09 2009 do końca grudnia i moje wrazenia nie są tak entuzjastyczne jak kolegi wyżej bo od stycznia czekam na wyjazd a dzisiaj dowiedziałem się że muszę się zwolnić jak w przyszłości chcę pracować bo nie mają pracy i nie wiadomo kiedy cos będzie ponadto to są poślizgi w wypłatach co miesiąc od 10-14 dni a wypłaty oskubane o jakieś 60-80 godzin miesięcznie dodając jeszcze jakieś chore kaucje po160 i 250 euro to zarobiłem "Kokosy" przez wielkie G :evil:

Zgłoś post

PostNapisane: 04 lut 2010 22:19 
a czemu mają służyć te kaucje? wiesz coś o tym? wyjaśnili coś??? czytałem właśnie te wcześniejsze opinie i nawet zastanawiam się nad zatrudnieniem w tej firmie. ;-) może nie jest u nich tak źle jak w innych firmach. pracował już w dwóch i tylko z jednej byłem zadowolony bo przynajmniej płacili.
więc wiesz dobrze że płacą, a poślizgi każdemu się mogą zdarzyć. :lol:

Zgłoś post

PostNapisane: 06 lut 2010 21:38 
kaucje mają służyć temu abyś nie zwiał od nich przez 3 miechy a pózniej sami cię zmuszają do zwolnienia się i na zwrot pewnie się nie doczekam bo to już prawie 1/5 miesiąca jak na to czekam po zjeździe z Francji a to tylko 410 euro.Można sobie darować plus co miesiąc jesteś oskubany na 60-80godz to daje miesięcznie jakieś 500 euro i wiecej więc sam sobie policz ile mają z pracownika.Czekam na wyjazd od 04 stycznia i teraz się dowiaduje że mam napisac urlop bezpłatny do lutego a od lutego mam się zwolnic bo nie są opłacone składki ZUS.Ta firma się nadaje do porzadnej kontroli przez skarbówkę zus i PIP.także ja tyko ostrzegam co sie tam dzieje. :evil:

Zgłoś post

PostNapisane: 06 lut 2010 21:54 
poczytaj sobie też opinie na forum GO Work tam są jeszcze gorsze Ja z firmą umawiałem sie na1600E a wypłacali 1400 tyle co na umowie tylko ze w umowie było to za 151godz a robilismy ponad 240 :evil:

Zgłoś post

PostNapisane: 07 lut 2010 22:23 
to co że niby nikomu nie oddają tych kaucji????

muszę Ci powiedzieć, że są gorsze firmy. A jeśli chodzi o te godziny to powiem Ci że w kazdej firmie tak jest , że gdzieś te godzinki uciekają.

ale też czasem - wypłacają coś do ręki, więc .......

;-)

byłem na egzaminie w firmie tej i nie mam najgorszych odczuć. a po za tym pracuje tam mój kolega i nie nazeka wręcz ciągnie mnie tam. więc chyba zaryzykuje

Zgłoś post

PostNapisane: 07 lut 2010 22:27 
jeśłi chodzi o te kaucje to co jak musisz zjechać bo coś się w domu stało i nie możesz już pracowac u nich i w ogóle na eksporcie to nie dostaniesz tego???

na go work już byłem uważam że tam sie wypowiadają tylko zwolnieni przez nich bo im sie pracowac nie chciało. bo sa i pozytywy i negatywy a jak wiesz tych co sie zwalnia nigdy się nie pochwalą firmy takiej.

a są jeszcze fora jakieś na których można o tej firmie poczytać?????

Zgłoś post

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]