Notice: Use of undefined constant getValue - assumed 'getValue' in /home/czarnaewa/ftp/oszukany/plugins/content/fb_tw_plus1/fb_tw_plus1.php on line 354
zatrudnimy do produkcji chipsów

Portal o pracy w kraju i za granicą

zatrudnimy do produkcji chipsów

Oszukany.pl dostał sygnał o oszustach ogłaszających sie w Gazecie Wyborczej. Schemat działania oszustów w UK ten sam. Naiwność polaków dających się nabierać też ciagle ta sama.

 

Uwaga oszustka!!! Ogłoszenie z dnia 03.09.2007 z gazety wyborczej- zatrudnimy do produkcji chipsów, flipsów itp. 0044-77 70 25 33 50. Głos w słuchawce przedstawia się jako Sandra Creek. Praca ma być w miejscowości Grays w fabryce chipsów, adres który podaje to London Rout 19. Brat wyjechał, miała go odebrać z victoria coach station. Gdy dojechał zadzwoniła i powiedziała aby dojechał do Langley. Tam przyjechało po niego busikiem trzech facetów. Jeden przedsawił się jako Piotr, dał mu do podpisania umowę na wynajem mieszkania u: Daniel Lewis 14 Grosshause Road i zarządał pieniędzy. Brat powiedział, że da jak zobaczy nocleg. No i pojechali. Ztrzymali się po kilkudziesięciu minutach w lesie, przystawili mu nóż do gardła i zabrali wszystkie pieniądze. Dobrze, że oddali bagaże. Sprzedał papierosy, jedzenie i za to wrócił do kraju.

 

*********REKLAMA**********karta kopernik

Ewa, lat 23. Właśnie przyjechała do Londynu. Kupiła Kopernika już w Polsce przez Internet. Po wylądowaniu na lotnisku od razu zadzwoniła z budki do rodziny, używając Kopernika. Rozmowa kosztowała ją tyle co nic, bo wybrała bezpłatny numer dostępowy 0800 8830 007. Jedynie z karty Kopernik zostało ściągnięte kilka pensów. Ewa dalej korzysta z tej samej karty Kopernik, dzwoni z budki, która jest w pobliżu jej pracy. A kiedy jest w domu , wieczorami dzwoni też z Kopernika, ale wybiera nr 0207 8580 138, wtedy każda minuta rozmowy kosztuje ją tylko 1 pens. Więcej »

comments

Właścicielem portalu jest Ewa Urbańska - Orneta - www.urbanska.info

Top Desktop version