Notice: Use of undefined constant getValue - assumed 'getValue' in /home/czarnaewa/ftp/oszukany/plugins/content/fb_tw_plus1/fb_tw_plus1.php on line 354
Pakowanie sztucznej biżuterii SILVERSTONE z Marlow

Portal o pracy w kraju i za granicą

Pakowanie sztucznej biżuterii SILVERSTONE z Marlow

Jak zwykle sprawa zaczyna się od ogłoszenia w GW (oczywiście ogłoszenie drobne) Podany numer komórki i ludzie dzwonią. Co im pan z komórki odpowiada? Pan z ogłoszenia od sztucznej biżuterii mówi ze zakwaterowania w domkach (pracowniczych zakładu) których właścicielem jest nasz pracodawca. Zakwaterowanie 200 funtów. Mówił ze można szukać na własną rękę. Po przyjeździe płaci się z góry za miesiąc za zakwaterowanie. Umowa na następny dzień (dziwno śmieszne :) ) firma ponoć zwraca za bilety lotnicze w jedna stronę. Po przylocie do Londynu "ktoś" nas odbiera z lotniska, a jeżeli tego kogoś nie będzie trzeba wziąść taxi i dojechać na miejsce. Rzekomo zakład biżuterii sztucznej tez za to zwraca mm. I prace załatwia pan który pracuje w tej fabryce. Przestrzegamy przed OSZUSTAMI!!!!!!!!!! Rzekoma "firma", która miała zajmować się produkcją sztucznej biżuterii to ściema!!!!!

Wedle zasady "kto nie ryzykuje, ten nic nie ma" pojechaliśmy tam niedawno i co się okazało... Odbiera was koleś w dresie i z reklamówką (?!), który ma dwa imiona:) . Wszystko ci pięknie i dokładnie opowiada i dzwoni do tego kolesia, z którym wcześniej rozmawialiście przez telefon (ten co tak szybko gada i nie idzie go zrozumieć). Ten też wszystko opowiada ze szczegółami i każe iść z tym kolesiem w dresie wszystko załatwiać. Potem (jak jedziecie w więcej osób) próbuje was za wszelką cenę rozdzielić, bo chce, żeby tylko 1 osoba z nim poszła, a reszta niby do mieszkania (które miało być na obrzeżach Londynu, a teraz niby jest w centrum). Potem błądzi z wami, prowadzi was różnymi drogami po Londynie (pieszo!!!!!!!!!!!!!), żebyście nie znaleźli powrotnej drogi, dajecie mu kasę, on wysyła was skserować dokumenty i jak się obracacie go już nie ma. Przekonaliśmy się na własnej skórze, że zostawiają was na pastwę losu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak słyszeliśmy w Londynie było już kilka takich samych przypadków, tylko szkoda, że wcześniejsze ofiary nie przestrzegły nikogo przed nimi!!!!!!!!!!! Cały przypadek został już zgłoszony na policję.

To nie pierwszy i nie ostatni numer z kasą na mieszkanie w UK. Uważajmy więc na drobne ogłoszenia z GW.

comments

Właścicielem portalu jest Ewa Urbańska - Orneta - www.urbanska.info

Top Desktop version