Notice: Use of undefined constant getValue - assumed 'getValue' in /home/czarnaewa/ftp/oszukany/plugins/content/fb_tw_plus1/fb_tw_plus1.php on line 354
Wypisywanie zaproszeń - firma PROMO

Portal o pracy w kraju i za granicą

Wypisywanie zaproszeń - firma PROMO

Uwaga na oferty takie jak ta : Firma Promo prowadzi nabór pracowników. Praca polega na wypisywaniu zaproszeń dla klientów biznesowych z całego świata na największe w Europie targi kwiatów w Holandii. W/w pracę wykonujecie Państwo w swoim domu. Wynagrodzenie jest uzależnione od ilości wypisanych zaproszeń.

Targi odbywają się na terenie Holandii w miejscowości

Lisse ul. Stationsweg 166A Kod pocztowy 2161AM Lisse.

Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy !


Dostaniecie taka odpowiedź gdzie chodzi tylko o to byście wpłacili 10 euro ...

Praca którą oferujemy jest bardzo przyjemna i łatwa. To zajęcie może podjąć każdy, można ją traktować jako pracę dorywczą, ale również jako jedyne źródło dochodu.
Praca polega na wypisywaniu zaproszeń dla klientów biznesowych z całego świata na największe w Europie targi kwiatów w Holandii. W/w pracę wykonujecie Państwo w swoim domu. Wynagrodzenie jest uzależnione od ilości wypisanych zaproszeń. Za jedno wypisane zaproszenie płacimy 1 Euro.

Dla początkujących pracowników tzw. "wersja startowa" czyli 200 szt. zaproszeń na początek. Państwa czas na wypisanie 200 szt. zaproszeń to 7 dni od dnia odebrania materiałów od kuriera. Po okresie próbnym to już Państwo decydujecie jaką liczbę zaproszeń jesteście w stanie wypełnić w ciągu 7 dni.

W momencie wypisania zaproszeń, kontaktujecie się Państwo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu zamówienia kuriera po odbiór gotowych zaproszeń. Przesyłki do Państwa jak i od Państwa do Nas są na koszt firmy.

Wysyłki materiałów odbywają się w każdy poniedziałek oraz w każdą środę.

Materiały potrzebne do pracy otrzymujecie
Państwo za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

W skład materiałów wchodzi:

- lista 200 osób
- zaproszenia w ilości 200 szt.
- zaproszenia zapasowe w ilości 10 szt.
- instrukcja wykonania zlecenia
- długopis firmowy

1 EURO x 50 zaproszeń = 50 EURO !!! DZIENNIE

Czas jaki musicie Państwo poświęcić
na wypisanie 50 zaproszeń to ok. 4H.

Przy 200 szt. zaproszeń zarabiacie Państwo 200 EURO w ciągu 7 dni.

NIE RUSZAJĄC SIĘ Z DOMU !

Zawieramy z Państwem umowę partnerską. Po okresie próbnym możliwa jest stała współpraca na różnych projektach. Wynagrodzenie za wykonaną usługę otrzymujecie Państwo przelewem w ciągu 5 dni roboczych od dnia dostarczenia przez firmę kurierską wypełnionych materiałów do firmy. Umowę otrzymujecie Państwo razem z materiałami
do wykonania usługi. Podpisanie umowy odbywa się w obecności kuriera, jedną umowę zachowujecie Państwo dla siebie, natomiast drugi egzemplarz umowy zabiera kurier i przekazuje naszej firmie. Zaletą naszej firmy jest to, że nie musicie Państwo ponosić kosztów wysyłki oraz nie trzeba wpłacać pieniędzy na materiał próbny.

Jedyna mała wpłata to symboliczne 10 EURO na identyfikator przyszłego pracownika. Jest to konieczne, gdyż wysyłając kuriera do Państwa opłacamy koszta. Po wpłaceniu symbolicznych 10 EURO mamy pewność, że Państwo odbiorą wysłany towar i zaczną z nami współpracę.Mieliśmy przypadki, że wysyłaliśmy towar, a przyszli pracownicy nie
odbierali paczki i ponosiliśmy ogromne straty związane z kosztami wysyłki.

PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ

Inwestując tę symboliczną kwotę stajecie się Państwo dla nas bardziej wiarygodni wiemy, że faktycznie traktujecie Nas poważnie.

Kwotę 10 EURO możecie Państwo przelać z dowolnego konta. Wystarczy, że w tytule przelewu wpiszecie Państwo swoje Imię i Nazwisko. Po dokonaniu przelewu proszę przesłać dane do wysyłki na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam Krzysztof Drabik.

Dane do przelewu:

Krzysztof Drabik

nr. konta: PL 43 1140 2004 0000 3102 7354 2935

KOD BIC / SWIFT BRE BANKU: BREXPLPWMBK
W TYTULE PRZELEWU PROSZĘ WPISAĆ SWOJE IMIĘ I NAZWISKO "

Portal oszukany.pl przestrzega przed tą ofertą.

Tracer

 

comments

Właścicielem portalu jest Ewa Urbańska - Orneta - www.urbanska.info

Top Desktop version