Notice: Use of undefined constant getValue - assumed 'getValue' in /home/czarnaewa/ftp/oszukany/plugins/content/fb_tw_plus1/fb_tw_plus1.php on line 354
Lider

Portal o pracy w kraju i za granicą

Lider Kutno

Biuro lider z Kutna to jak juz większą liczba osób stwierdziła..Jest to jedna wielka sciema. Sama wyjechałam na początku lutego podobnie jak 70 innych osob, i co do dziś nie pracujemy. Ale nie powiem.Pan kowalski prace nam zapewnil, szkoda tylko że na 4 dni. Panie kowalski bardzo panu dziekujemy, dzieki panu pojechałam na najdroższą wycieczkę mego życia.

To, co ta firma wyprawia to sie po prostu nie mieści w głowie, pod koniec listopada 2005r podpisaliśmy umowę z liderem, ja w tym roku 3miesiace temu zrezygnowałam, bo jestem w ciąży, zwrócili mi 30% kwoty, ale mój mąż i teściu czekali dalej na oferty pracy, tydzień temu wyjechali, wywieziono ich na jakieś pustkowie gdzie nie wiedzieli nawet, w jakiej miejscowości sa mieli spać w jakimś barakowozie 2os w 4os,prace oni niby zapewniają legalna a sie okazuje na miejscu ze jest ona na czarno, mój mąż zawiadomił tamtejsza juz policje, a czy ktoś z was zgłosił ich do prokuratury albo Gdzie kolwiek, prosze o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma Lider z Kutna to oszuści!!!, Pojechałem 3miesiac temu do slough...Miałem mieć zapewnioną prace, mieszkanie, Kurs angielskiego, za wszystko zapłaciłem w Polsce, po przyjeździe okazało się ze praca jest na kilka dni i to za takie pieniądze, że wystarczało jedynie na życie... Na zapłacenie mieszkania i kupienie coś do jedzenia, kursu angielskiego nie było, mimo ze zapłaciłem za niego...Większość z grupy, która pojechała busem z tego biura wróciła po kilku dniach do domu, bez pieniędzy i z przykrym doświadczeniem. Slough to dziuraaaaaaaaa!!! Ale jak to mówią człowiek mądry po szkodzie:/ "Lider" to szajka oszustów i tyle!!!

 

comments

Właścicielem portalu jest Ewa Urbańska - Orneta - www.urbanska.info

Top Desktop version