Notice: Use of undefined constant getValue - assumed 'getValue' in /home/czarnaewa/ftp/oszukany/plugins/content/fb_tw_plus1/fb_tw_plus1.php on line 354
Kontakt

Portal o pracy w kraju i za granicą

OŚRODEK DORADCZY KONTAKT

Ośrodek Doradczo-Informacyjny w Wałbrzychu, prowadzony przez Dorotę Marzec, za jedyne 50 złotych wysyła ?Wniosek wstępny?, który stanowi rozpoczęcie procedury ?pomocy i pośrednictwa przy uzyskaniu zezwolenia na pracę w krajach UE?. Z wniosku wynika, że trzeba zapłacić kolejne 150 złotych, aby dalej sprawą zajęła się kolejna firma ? tym razem Vindex-Work z Nysy. Ale na tym nie koniec łańcuszka pośredników. Na samym końcu jest niemiecka firma Germanicus Buroservice Thomas Nick z Wallmoden, która za swoja usługę żąda okrągłe100 euro.

  O podobnych firmach i łańcuszku pośredników, które w razie czego wzajemnie wypierają się odpowiedzialności, pisaliśmy już wiele razy. Jeśli dobrze się wczytać w ich ofertę, naprawdę nie gwarantują pracy, a tylko obiecują, że będą czynione starania w celu jej załatwienia itd. Naszym zdaniem, od początku do końca jest to jeden wielki blef. Dlatego radzimy dać sobie spokój z tego typu ofertami.
cytowane z pracownicy sezonowi

Cytat z forum

weź daj sobie z nimi spokój, zapłacisz im za załatwienie pracy - a według nich załatwienie pracy to wysłanie komuś badziewnych adresów, które można sobie samemu znaleźć w internecie.
Ta "miła" pani po prostu wzięła pieniądze od mojej dziewczyny a po tygodniu przysłała jej 2 adresy firm z niemiec i napisała żeby tam się ubiegaćo prace.
A gdy pojechaliśmy do niej (mieszkam blisko) to ta pani nie chciała z nami porozmawiać osobiście, rzuciła przez domofon że trzeba się z nią umawiać na konkretną godzine w godzinach 12-15, dodam że byliśmy tam o 11.30, więc ich zachowanie określam jako ŻENUJĄCE!
NIE POLECAM

comments

Właścicielem portalu jest Ewa Urbańska - Orneta - www.urbanska.info

Top Desktop version