Notice: Use of undefined constant getValue - assumed 'getValue' in /home/czarnaewa/ftp/oszukany/plugins/content/fb_tw_plus1/fb_tw_plus1.php on line 354
Acces

Portal o pracy w kraju i za granicą

Access Lódź

Jedna z nowszych perełek wśród agencji Firma Access -Praca za granicą Łódż ul.Piotrkowska 94/53 tel. 0-42 6321138 tel. kom. 502 687 659

Cytaty z umowy jaką się podpisuję z agencją Access, czyli tak wiele za tak nie wiele. Szkoda tylko że ludziom którzy wpłacili 700 zł nie jest do śmiechu.

 

§2 Pracownik zleca a Agencja zobowiązuje się do podjęcia niezbędnych działań mających na celu wyszukanie dla Pracownika pracy o której mowa w § 1 umowy, w szczególności przygotowanie umów z pracodawcami zagranicznymi, pośredniczenie w zawarciu umowy, w tym przygotowanie niezbędnej dokumentacji oraz organizację wyjazdu pracownika do pracy.

§7 1. W sytuacji, gdy Agencja nie znajdzie dla Pracownika pracy opisanej w § 1 umowa wygasa.

W tym przypadku Agencja zwraca Pracownikowi opłatę określoną w § 6.2. umowy, po potrąceniu wydatków związanych z tłumaczeniem niezbędnych dokumentów. Od zwróconej kwoty zaliczki Agencja nie wypłaca odsetek ustawowych.

2. W przypadku gdy Agencja wyszuka pracę o której mowa w § 1 a Pracownik, z jakichkolwiek powodów zrezygnuje z podpisania umowy o pracę z zagranicznym pracodawcą i wypowie niniejszą umowę, z kwoty pobranej opłaty Agencja potrąci wydatki związane z wykonaniem umowy, w szczególności przeznaczone na niezbędne tłumaczenia dokumentów.

Szczegóły na forum www.ang.pl Chociaż mineło już pół roku od podpisania pierwszych umów brak jest danych na temat czy ktokolwiek wyjechał do pracy. Na forum ang od czsu do czasu ktoś twierdzi że ktoś tam pojechał. Raz jest to że 3 grupy po 25 osób, innym razem że tylko 10 osób. Mówiąc prawdę to wątpie by ktokolwiek wyjechał do obiecanej pracy. Radzę dobrze się zastanowić przed podjęciem decyzji o podpisaniu z panią Anią umowy. Z 700 zł wpłacanej zaliczki oddają tylko 500zł. Reszta idzie na tłumaczenie okumentów których jak twierdzą zainteresowani nikt nie widział.

 

comments

Właścicielem portalu jest Ewa Urbańska - Orneta - www.urbanska.info

Top Desktop version