Notice: Use of undefined constant getValue - assumed 'getValue' in /home/czarnaewa/ftp/oszukany/plugins/content/fb_tw_plus1/fb_tw_plus1.php on line 354
Portal o pracy w kraju i za granicą

Portal o pracy w kraju i za granicą

Artykuły

O mnie

Nazywam się Ewa Urbańska. Mieszkam w małej miejscowości na Warmii. Temat oszustw związanych z pracą za granicą jest mi dobrze znany.  Długo przepracowałam za granicą i temat znam od kuchni. Dlatego łatwiej mi ustosunkować się do różnych dziwnych praktyk stosowanych przez różne dziwne firmy. Rozumiem też jak to jest, gdy w domu się nie przelewa z powodu braku pracy.

Co do definicji słowa oszustwo to każdy rozumie je na swój sposób. Dla jednych będzie to normalna kradzież, dla innych złe warunki mieszkaniowe a dla jeszcze innych pokrętnie skonstruowana umowa. Staram się aby wszystko co piszę na tej stronie było jak najbardziej wiarygodne. Nie jest moim celem oczernianie firm, tylko pomoc osobom które łatwo mogą paść ofiarą sprytnych pośredników. Firmy o których mowa na stronie mają rzecz jasna odmienne zdanie. Są niewinne i bezpodstawnie oczerniane. W  związku z tym zdarzają się też niestety i bardzo nieprzyjemne chwile. Spotkałam się z próbą zastraszania, szkalowania itp. Straszenie prokuratorem, sądem lub biurem prawnym to moja codzienna lektura ( maile od niby oczernianych firm ) Ale to nic, najważniejsze że w jakiś sposób mogę pomóc innym.

 

Czekam też na głosy krytyczne o stronie, co wam przeszkadza, co można zmienić, co dodać. Mam jedną prośbę. Do reklam musicie się przyzwyczaić. Koszty utrzymania serwisu to naprawdę spory wydatek. O swoim czasie który poświęcam tej stronie już nie wspomnę a nie mam go za dużo. O straszeniu sądami, policją, prokuraturą itp już wspominałam. Sporo się wypowiadam na innych stronach, często też jestem tam atakowana za studzenie zapałów ludzi którzy uwierzyli w swoją szczęśliwą gwiazdę, a tak naprawę dali się zwieść marzeniom o lepszym życiu.

Moja strona prywatna http://www.urbanska.info

Ewa Urbańska | Utwórz swoją wizytówkę

comments

Właścicielem portalu jest Ewa Urbańska - Orneta - www.urbanska.info

Top Desktop version